Ücretsiz üye olmak için formu doldurun, veya bizi arayın.
Üye Kayıt Formu
Copyright © 2017 All Right Reserved  uyekayitformu.com
''FOTO GALERİ''
AVON TEMSİLCİSİ NE KADAR KAZANIR?
GRUP LİDERİ
Temsilcisi olmayı düşünen arkadaşların en çok merak ettiği hususlardan birisi ne kadar gelir elde edeceğidir.
En tabii bilinmesi gereken detaylardan biri olup, fakat size net bir rakam verme imkanım yoktur. Çünkü ne kadar kazanacağınızı sizin çalışma sisteminiz belirlemektedir. İsterseniz her ay binlerce TL kazanmanız mümkündür
Peki Nasıl Kazanacağım?
İlk olarak ne kadar kazanacağınızdan öte nasıl gelir elde edeceğimize bakalım. Avon bunun için bize 2 farklı alternatif sunmaktadır. 18 Yaşını dolduran herkes bu imkanlardan yararlanabilir.
Avon Temsilcisi Olarak: İlk kazanç yöntemi dünya genelinde 6 milyondan fazla insanın yaptığı temsilcilik olup, katalogda yer alan ve satışı oldukça kolay ürünlerden satarak %25-%33 arasında gelir elde edebilirsiniz.

Kazanç dışında her kampanya belirlenen satış limitine ulaşınca bir birinden özel temsilci hediyelerinden yararlanırsınız. Aynı şekilde yıl sonu satış rakamları belirlenen limitin üzerinde olması halinde Elite Club üyesi olup, daha değerli hediyeler ve Avon Para kazanırsınız.
 
 
Satış Lideri (SL) Olarak: Bir diğer kazanç yöntemi ise satış lideri yada eski ismi ile takım öncüsü uygulamasıdır. Satış lideri olduğunuzda temsilci kaydı yaparak kazanırsınız. Yaptığınız her kayıt sizin takımınız olup, temsilciler sipariş verdikçe siz %10’a varan pirim ve teşviklerden yararlanırsınız. Belirli seviyeye geldiğinizde ise her yıl ücretsiz tatil ve son model araba kullanımı  hakkını elde edersiniz.

Temsilci arkadaşlara göre daha avantajlı diyebilirim. Satış Lideri olmak için daha önce temsilci başvurusu yapmış ve en az 1 sipariş vermiş olmanız gerekir. Dilerseniz hem satış hemde temsilci kaydı yaparak daha fazla kazanırsınız.